کتابخانه تحقیق

به سمت يكپارچه‌سازی فاكتورهای بحرانی موفقيت، برای كاربریهای ERP
اطلاعیه های سایت

DOC
یکپارچه‌سازی فاکتورهای بحرانی موفقیت
امتیاز 3.00 ( 1 رای )
doc
آبان ۱۶, ۱۳۹۶
14 صفحه ورد
20,000 ریال
خرید Word

یکپارچه‌سازی فاکتورهای بحرانی موفقیت


یکپارچه‌سازی فاکتورهای بحرانی موفقیت، برای کاربریهای ERP

مقاله (رشته مدیریت)، قابل ویرایش در قالب ۱۴ صفحه ورد به همراه توضیحات در مورد موفقیت و شکست در کاربری های ERP، به سمت یک مدل CSF متحد (یکپارچه)، فاکتورهای استراتژیک، فاکتورهای تاکتیکی ، فاکتورهای استراتژیک، فاکتورهای تاکتیکی و… می باشد.

چکیده:

علی‌رغم مزایای حاصله از بکارگیری یک سیستم ERP موفقیت‌آمیز، شواهدی نیز دال بر ریسک‌های بالای شکست در پروژه‌های کاربری ERP وجود دارد. اغلب مدیران پروژه عمدتاً روی جوانب فنی و مالی پروژه تمرکز می‌کنند در حالیکه صرفنظر از موضوعات فنی، موضوعات غیرفنی می‌تواند مسأله‌ساز باشد….

موفقیت و شکست در کاربری های ERP :

امروزه در زمینه تحقیق ERP ، تعریف و اندازه گیری موفقیت بکارگیری ERP یک موضوع جنجالی است. (۲۰۰۰) Tanis , Markus بیان می دارند که موفقیت بر طبق فردی که آنرا تعریف می‌کند معانی گوناگونی دارد بنابراین به عنوان مثال مدیران پروژه و مشاوران عملکردی اغلب موفقیت را بر حسب خاتمه پروژه در زمان معین و با هزینه اختصاص داده شده تعریف می‌کنند…

فاکتورهای استراتژیک:

– حمایت پیوسته مدیریتی؛  این حمایت در هر دو سطح بالادست و رده متوسط در حین بکارگیری بر حسب درگیری خود مدیران در فعالیت ها و نیز اختصاص منابع با ارزش سازمانی اهمیت دارد. این حمایت برای رسیدن به اهداف پروژه و موضوعات مربوطه و مرتب کردن اینها با اهداف استراتژیک تجارتی لازم است….

فاکتورهای تاکتیکی:

افراد و مشاورین فداکار بایستی اطمینان حاصل شود که افراد به موفقیت پروژه ایمان دارند. مشاورین باید به نحوی فعالیت خود را انجام دهند که به بکارگیری فرایند کمک شود  و در عین حال تجربه و تخصص خود را با افراد داخلی به اشتراک بگذارند. نیاز اصلی برای اینکار انگیزش و دلگرمی مشاورین و خدمه و افراد است….نوشته شده توسط : مریم محمدیدیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.