کتابخانه تحقیق

بررسی کارخانه آبسال، كنترل سالن مونتاژ، مفهوم كنترل كيفيت، فعاليتهاي كيفيت در طول
اطلاعیه های سایت

DOC
بررسی کارخانه آبسال
doc
آذر ۸, ۱۳۹۶
61 صفحه ورد
100,000 ریال
خرید Word

بررسی کارخانه آبسال


بررسی کارخانه آبسال

گزارش کارآموزی، قابل ویرایش در قالب ۶۱ فحه ورد به همراه توضیحات در مورد کنترل سالن مونتاژ، مفهوم کنترل کیفیت، فعالیتهای کیفیت در طول تاریخ، دستورالعمل اجرایی طرح CSP-2 ، نمودارهای کنترل و نرم افزار MINITABو…. می باشد.

معرفی کارخانه آبسال:

وسعت کارخانه بالغ بر ۱۵۰۰۰ مترمربع می‎باشد و شعبه دیگر آن واقع در شهر صنعتی کاوه، در شهرستان ساوه با وسعتی تقریبا ۱۰ برابر، مراحل تولید لباسشویی را انجام می‎دهد. محصولات تولیدی این شعبه دارای دو نوع دو تایمره ۵ کیلویی AD536  و AD738  می‎باشد. البته قسمت عمده ای از قطعات ریز فلزی آن درتهران تولید می‎شود. در ضمن محصولات تولیدی در ساوه برای انبار به تهران انتقال و از آنجا به دست مشتریان می رسد….

SPC چیست؟

اگر قرار باشد  یک محصول مشخصات مورد نظر مشتری را دارا باشد آنگاه این محصول باید توسط یک فرآیند پایدار تولید گردد. کنترل فرایند آماری (SPC) مجموعه ای قدرتمند و توانا از ابزار حل مشکل است که درایجاد ثبات در فرایند و بهبود کارایی آن  از طریق کاهش تغییر پذیری مفید واقع میگردد…

اصول آماری نمودار کنترل:

نمودارهای کنترلی شامل یک خط مرکز (CL) است که مقدار متوسط مشخصه کیفی را در حالت تحت کنترل نشان می‎دهد و یا بعبارت دیگر مرحله ای از فرآیند را نشان می‎دهد که فقط خطاهای تصادفی حضوردارند. دو خط افقی دیگر که حد کنترل بالا (UCL) و حد کنترل پایین (LCL) نامیده می‎شوند….

 نوشته شده توسط : مریم محمدیدیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.